Tak kdo vlastně jsem?

To je otázka, na kterou se většinou odpovídá docela těžce, protože mnohdy sami nemáme ponětí, kdo skutečně jsme. Tedy alespoň nějakou tu představu máme, ale jak je blízko skutečnosti?

Když se mě zeptáte, co vlastně dělám, tak vám pár aktivit vyjmenuji. Ale nikdy si stejně nejsem jistý, jestli toho dělám hodně, nebo naopak málo.

Když jsem chodil na střední, tak jsem začal s focením a doufal jsem, že bych mohl být fotograf, ale ukázalo se, že stát se známým fotografem není vůbec jednoduché, a tak mi tento plán tak úplně nevyšel. Přeci jen v dnešní době má foťák snad každý a řekne si „K čemu potřebuju platit nějakého fotografa?“ Dostudoval jsem střední se zaměřením na obor IT, v tom oboru jsem už také zůstal a nyní pracuji v Brně jako ajťák. Na výšku jsem se ani nesnažil dostat, protože jsem nikdy nebyl vyloženě studijní typ a zajímám se spíše o to, co mě zrovna zaujme. Nicméně focení se věnuji i nadále, takže stačí napsat a můžeme se domluvit na focení 🙂 Bližší info najdete na mých hlavních stránkách http://thromulusfoto.cz/ 

Koho by však bavilo stále jen pracovat s technikou a koukat do obrazovky? Mě rozhodně ne, a proto jsem rád, když mohu vypadnout do přírody a užít si pobyt v ní. Válet se v trávě, šplhat po stromech, lézt po skalách, sedět u ohně, toulat se v horách, houpat se v hamace… Přesně to je něco pro mě. Stejně tak rád popadnu luk a jdu si někam zastřílet, je to opravdu uklidňující činnost. Občas to ale chce moji cestu trošku zpestřit, a tak se věnuji také známé hře Geocaching.

V neposlední řadě také musím zmínit, že jsem hrdý skaut. Skauting mě toho hodně naučil,  nabídl zážitky, přátele, prostor pro osobní rozvoj a našel jsem zde svůj vzor. Pokud jste někdy váhali na přidáním se do skautu, nebo posláním tam svého dítěte, tak už neváhejte a jděte do toho! Já sám jsem skautem přes 10 let a i tak mi skautský kolektiv má stále co nabídnout, proto ve svém domovském městě, v Ivančicích, zastávám roli vůdce skautského oddílu.

Kontaktovat mě můžeš třeba na mailovce thromulus@skaut.cz