Pusť si k tomu – http://www.rainymood.com/ 

Venku zuří silná bouřka. Husté temně šedé mraky jakoby nebraly konce. Občas se po obloze rozběhne mohutný blesk a v tu chvíli se zdá, jakoby mraky ožily. Prosvícené třapícími se blesky náhle vypadají ještě děsivěji. Zářivé sedmikrásky i žluťoučké pampelišky pomalu sklánějí své květy, jak nedokáží udržet své drobné hlavičky pod náporem dopadajícího deště. Vše ztratilo své jarní, živé barvy a bylo nahrazeno potemnělou atmosférou. Z původně slunečného odpoledne se stal deštivý den. Už žádné polehávání v trávě a čtení mojí oblíbené knihy.

Stojím společně se svojí kamarádkou u okna a sledujeme zuřící bouřku, která stále sílí. Dešťové kapky jsou rozfoukávány běsnícím větrem do všech stran a mnohé se tříští o okno před námi. Kapky se na skle rychle setkávají a zdá se, jakoby závodily, která jako první sklouzne a dopadne mezi ostatní na již zchladlou trávu. Je to docela pěkný pohled to sledovat. Celou atmosféru navíc umocňuje zvuk deště dopadajícího na střechu nad námi.

„Co teď? Pršet bude určitě dlouho a domů to máš ty i já docela daleko, asi si tu chvíli pobudem,“ povídám.

„Taky nevím, je to takové nepěkné počasí, v kterém se nedá pořádně nic dělat.“

„V tom případě si jdu lehnout a zkusím tu bouřku prospat než budeme moci jít ven,“ beru si polštář a pokládám si jej pod hlavu, doprovázen Domčiným nesouhlasným výrazem.

„Pojďme se kouknout co je tu za knížky, nebo hry, které bychom si mohli zahrát. Nemůžeš přeci stále jen spát, vždyť to děláš stále.“ odpovídá mi, zatímco se prohrabuje v policích a šuplících.

Já už pomalu zavírám víčka nechávám se unášet bubnováním dešťových kapek. Avšak o malou chvilku později jsem nucen oči opět otevřít, protože cítím jak se na mě upírají její svůdná očka. Stojí nademnou a povídá mi: „Něco mě napadlo, pujč mi svoje ruce, ať ti je mohu svázat.“ Už si chystá velký šátek, kterým by mohla svoje plány uskutečnit. „To si jako vážně myslíš, že se nechám tak lehce svázat? Natož zrovna tebou?“ odvětím jí pobaveně a začnu se zvedat ze země. Sotva se pohnu, přitlačí mě svojí pravou nohou zpátky a vzápětí se mi posadí na břicho. Už sahá po mých rukou, avšak já se přeci nenechám tak lehce zaskočit. Chytnu její jemné ruce, přitáhnu si jí blíž k tělu, jakmile se dotýkáme hrudí, tak se hned převalím a nyní jsem to já, ten, kdo je nahoře. Vzápětí se projeví její pružnost, chytí mě nohama kolem těla a nahne mě mírně dozadu, tak aby mohla vyklouznout. Vyskočí na nohy a já hned za ní. Docela zábava, pomyslím si. Skočí po mě a snaží se mě strhnout na zem, avšak to se jí nepovede, místo toho ji chytám kolem pasu a už visí hlavou dolů. Cuká sebou jak ryba na suchu a snaží se z toho dostat, zatímco si stěžuje, ať ji pustím. Přechytávám si ji trošku jinak a na malou chvíli se moje ruka ocitá v jejím rozkroku. Hmm, tobě teda stačí docela málo, pomyslím si, když cítím jak je tam zvlhlá. Domča se mi vyškubne ze sevření a dopadne šikovně na zem. Jak tam tak leží nabídnu jí ruku, aby se mohla zvednout, toho samozřejmě okamžitě využije, oběma rukama po té mé chňapne, pořádně se jí chytí, trhne svým tělem a podrazí mi nohy. Dopadám hned vedle ní a ona na mě opět naskočí, tentokrát nesedí na mém břiše, ale u kousek níž. Cítím jak mě chytá erekce a podle jejího úsměvu na tváři není pochyb o tom, že ona to také cítí. Pomaličku hýbe pánví a mezitím po mě škodolibě pokukuje. Opět se rychle překulím a ona se ocitá pode mnou.

Ruce mi postupně sklouzávají po vnitřní straně jejích stehen, cuká sebou, jako by jí to trošku šimralo. Během chviličky moje ruka sjíždí do jejího rozkroku a je slyšet její prudký nádech, opět cítím tu její vlhkost přes její šedé legíny, jež krásně obtahují její křivky. Jemně ji tam hladím a pobaveně sleduji její reakce. Zatímco já mám o zábavu postaráno, její pravá ruka sklouzává do mého rozkroku a pevně chytá přes kalhoty můj nástroj. Ani jsem si toho zprvu nevšiml, a tak jsem sebou trhl, když mě za něj chytila, takže teď mi to vrátila. Ale takhle to stále není ono, chci ji cítit blíž. Skloním se k Domči, abych ji políbil, avšak polibek se trošku protahuje a nechce mě pustit. Zatímco se naše jazyky nahánějí a hrají si spolu, já té chvíle využívám a její legíny se i s krajkovými kalhotkami zvolna sesouvají dolů. Jakmile jsou dole, odlepím svoje rty od těch jejích a změním polohu, teď sedím za ní, opřen o stěnu. Moje ruka se v okamžiku opět nachází tam, kde před chvílí. Pomalými pohyby ji prsty kroužím po jejím šperku. Kromě kapek bubnujících venku na střechu teď navíc spokojeně poslouchám její mělký dech. Zatímco venku prší, tak mi tu máme také vlhko, pouze v jiném pojetí. Moje ruka nabírá na rychlosti a během chvilky už mohu cítit její první drobné záchvěvy. Zatímco ona se snaží popadnout dech, já sjíždím ještě níž a nořím do ní dva svoje prsty , jak jen to jde, následuje opět její hluboký, překvapený nádech. Rychle pohybuji celou rukou a k tomu ji šikovně dráždím prsty v ní. Ještě párkrát ten pohyb zopakuji a nechávám ji vydechnout. Položím ji před sebe na zem, opět do ní zasunu prsty a k tomu se k ní navíc skloním a přiložím k jejímu rozkroku ústa. Zatímco jazyk kmitavě pobíhá po jejím klitorisu, prsty se činí o kousek níže. Již před chvílí to na ni téměř přišlo, ale teď už je to tady, opět cítím jak se celé její tělo začíná cukat stále více a pak opět vrcholí, tentokrát již o něco silněji. Chvíli ji nechávám vydechnout.

Vzápětí se na mě vrhne, dá mi polibek a už se semnou vyměňuje. Teď jsem já ten vespod a ona sedí na mě. S nečekanou hbitostí rukou skočí k mým kalhotám a zručně rozepne všechny knoflíky, dřív než si toho stihnu pořádně všimnout, už mám kalhoty i trenky dole. Chytne můj penis do ruky, prvně jej zlehka začne hladit a hned na to rychle pohybuje svojí rukou nahoru a dolů. Po chvíli se ke mě sehne a vkládá si jej do úst a já zažívám těžko popsatelné pocity. Jediné co vnímám , jsou její ústa přisátá na mém penisu a její jazyk poletující kolem něj. Když už cítím, že to na mě přichází, pustí mě ze svých spárů a chvilku si mě jen tak s úsměvem prohlíží a sleduje jak moc pěkně jí to šlo. Kousek se ke mě opět nakloní a párkrát mě zlehounka kousne do krku. Rukou zatím opět sevře můj penis, poposedne si kousek dozadu a nechává jej pomaličku zajet do svého těla. Ach ten nezaměnitelný a příjemný pocit. Jak jej tam příjemně v sobě svírá, pěkně v jejím vlhkém doupátku. Klidně začne kroužit svými boky a já už pouze zavírám oči a nechávám to na ní, jen ať si semnou dělá co chce, však ona už ví co a jak. Stále udržuje to stejné, klidné tempo a vyloženě se baví, tím, jak mě napíná a nechce se jí dopřát mi víc. Ale no tak, netrap mě už a dokonči to, pomyslím si.  Chytnu ji za boky a zvednu ji ze sebe, oba si stoupneme. Pokynu jí ať jde ke stolu. Docupitá k tomu nízkému oválnému stolku a už na něj hbitě vyskakuje. Ona se na něm rychle uvelebí a lehne. Je na ni docela zábavný pohled, jak tam tak čeká s roztaženýma nohama. No kdo by odolal. Přistoupím k ní, zvednu jí nohy a už do ní opět zlehka zajíždím. Stále pohybovat boky, dopředu, dozadu. Postupně zvyšuji tempo jak už cítím, že to na mě přichází, stejně tak je to vidět i na Domči, jak se blíží k finále. Její vzdychání a propínající se tělo mluví za ni. Poslední zasunutí zpět dovnitř a už je to tu. Vrcholím do ní a ji to postihuje také, její tělo se na stole propíná a mírně třese z toho vypětí.

Oba nyní leží stočení na zemi, s hlavou na polštářích a užívají si chvilky ve svojí blízkosti. Teď už ten odpočinek není tak špatný nápad. Venku stále ještě běsní silná bouřka a kaluže nabývají na velikosti. Na trávě se nádherně lesknou dešťové kapky a sem tam se stále ještě usmívá květ statečně vyhlížející pampelišky. *kap, kap*